www.oferty-pracy.info - oferty pracy w twoim miecie.
Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 :: Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

www.oferty-pracy.info

Strona główna Śląskie Zabrze Oferty pracy

Do nowo otwartych oddziałów !! PRACA STAŁA LUB DODATKOWA !! Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Bytom

Treść ogłoszenia

Przedział wynagrodzenia: 3500,00 zł - 10000,00 zł / Miesięczny (Brutto)
Rodzaj pracy: Obojętne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Liczba wakatów: 25
Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

OPIS STANOWISKA PRACY -
Niemiecki koncern finansowy zajmujący się zarządzaniem majątkiem osobistym, poszukuje osób na stanowiska Przedstawiciel i Kierownik w działach: analiz, doradczym i managerskim.

WYMAGANIA -

- niekaralność
- wykształcenie średnie
- komunikatywność
- entuzjazm

OFERUJEMY -

- wysokie zarobki
- możliwość szybkiego rozwoju przy wsparciu firmy
- możliwość uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach
- możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin

CV wraz z listem motywacyjnym proszę wysyłać na adres
sauczek.barbara@gmail.com

Dane kontaktowe
Nazwa firmy: sauczek.barbara@gmail.com
Miasto: Zabrze
Województwo: Śląskie

Edytuj ogłoszenie
Usuń ogłoszenie

Podobne ogloszenia:
Masażystka - Niemcy
Pilnie Zatrudnię Hostessy
Monter sieci zewnętrznych
Kucharz - Niemcy
Malarz-szpachlarz
praca
Kucharz