www.oferty-pracy.info - oferty pracy w twoim mieœcie.
Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 :: Imieniny: Józef, Bogdan, Marek

www.oferty-pracy.info



Strona główna Podkarpackie Rzeszów Praca za granicą


Pracownik produkcji (bez języka) – Wielka Brytania


Treść ogłoszenia

Professional Work Service sp. z o.o. (nr rej. 11666) jest nowoczesną agencją pośrednictwa pracy wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych. Dla jednego z naszych klientów aktualnie poszukujemy kandydatów, gotowych podjąć pracę na stanowisku: Pracownik produkcji na terenie Wielkiej Brytanii.

Jest to praca krótkookresowa, wykonywana podczas kilku tygodni intensywnej pracy zakładu.

Termin wyjazdu: 13.10.2016-29.10.2016
Czas pracy: 12 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu

Znajomość j. angielskiego nie jest wymagana!

W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą.
Zakres obowiązków:

• Prace przy taśmie produkcyjnej - wyrób słodyczy

Wymagania:

• Dobra kondycja fizyczna
• Brak problemów zdrowotnych
• Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji spożywczej (słodycze)

Oferujemy:

• Wynagrodzenie: 7,20 funtów brutto/godz.
• Zakwaterowanie i transport na miejsce pracy (opłaca pracownik)
• Opiekę koordynatora w trakcie wyjazdu

Forma kontaktu:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem na adres mailowy: rekrutacja@praca-pws.pl

W tytule wiadomości należy podać nr.ref. UK/16

APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszÄ… stronÄ™ internetowÄ… www.praca-pws.pl

W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami)

Dane kontaktowe
Nazwa firmy: Professional Work Service
Telefon: 177876134
Miasto: Rzeszów
Województwo: Podkarpackie

Odpowiedz na ogłoszenie
Edytuj ogłoszenie
Usuń ogłoszenie
Zgłoś do moderacji

Podobne ogloszenia:
Kelner/Kelnerka-Niemcy
Opiekunka
Pokojowy/Pokojówka - Niemcy
Cieśla konstrukcyjny - NORWEGIA
Kierowca kat.B z własnym samochodem
praca
Praca dodatkowa z abc net-work








oferty-pracy.info © 2007
oferty-pracy.info - nowy serwis pracy - umożliwia szybkie dodawanie ogłoszeń o pracy, równie szybko i prosto możesz przeglądać już zamieszczone oferty pracy, jeśli poszukujesz pracy. Serwis jest serwisem regionalnym, podzielonym na województwa, i większość miast w Polsce, dzięki takim rozwiązaniom możesz w łatwy sposób ominąć setki ofert pracy cię nie interesujących, po co przerzucać ogłoszenia pracy z innych miast czy województw, z myślą o tym postaraliśmy się o to aby w jak najkrótszym czasie dotrzeć do tego czego się szuka.