www.oferty-pracy.info - oferty pracy w twoim mieœcie.
Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 :: Imieniny: Józef, Bogdan, Marek

www.oferty-pracy.info

Strona główna Podkarpackie Rzeszów Oferty pracy

Magazynier – okolice Rzeszowa

Treść ogłoszenia

Professional Work Service sp. z o.o. (nr rej. 11666) jest nowoczesną agencją pośrednictwa pracy wyspecjalizowaną w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych. Dla jednego z naszych klientów aktualnie poszukujemy kandydatów, gotowych podjąć pracę na stanowisku: Magazynier

Miejsce wykonywania pracy: okolice Rzeszowa

Zakres obowiązków:

• Załadunek, rozładunek i kontrola zaplanowanych dostaw
• Przyjęcie materiałów przy użyciu skanera
• Kontrola ilościowa otrzymanego towaru i jego rozmieszczenie na magazynie
• Zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem
• Kontrola jakości opakowania i ogólnego stanu towaru wysyłanego do klienta

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na magazynie
• Uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózka widłowego (warunek konieczny)
• Samodzielność i dobra organizacja pracy
• Dobra kondycja fizyczna i zdrowotna
• Dyspozycyjność

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
• Możliwość doskonalenia umiejętności i awansu zawodowego

Forma kontaktu:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz podanym okresem dyspozycyjności na adres mailowy: rzeszow@praca-pws.pl

W tytule wiadomości należy podać nr.ref. RZ 01/11/MG

APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Chcesz poznać inne nasze oferty? Zapraszamy na stronę internetową www.praca-pws.pl

W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami)

Dane kontaktowe
Nazwa firmy: Professional Work Service
Telefon: 177876134
Miasto: Rzeszów
Województwo: Podkarpackie

Edytuj ogłoszenie
Usuń ogłoszenie

Podobne ogloszenia:
Informatyk-Programista
Kierowca Kat. C+E- Niemcy
Opiekunka osób starszych w Niemczech
Pokojowy/Pokojówka - Niemcy
MURARZ
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY,studenci zaocz. z samochodem
praca