www.oferty-pracy.info - oferty pracy w twoim miecie.
Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 :: Imieniny: Józef, Bogdan, Marek

www.oferty-pracy.info

Strona główna Podkarpackie Rzeszów Praca fizyczna

Magazynier

Treść ogłoszenia

Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service (nr rej. Agencji: 8225) poszukuje dla swojego partnera pracowników na stanowisko: Magazynier

Praca od zaraz!

Miejsce pracy: Rogoźnica

Obowiązki:

• Przyjmowanie, rozładunek towarów
• Utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy
• Dbałość o powierzone mienie
Wymagania:
• Uprawnienia do pracy na wózkach widłowych
• Doświadczenie w pracy na magazynach
• Samodzielność i uczciwość

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
• Możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym
Forma kontaktu:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na podany adres mailowy: rzeszow@praca-pws.pl W tytule wiadomości należy podać nr.ref. RZ/1404/PL/MAG

APLIKACJE BEZ PODANEGO NUMERU REFERENCYJNEGO NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE!

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.praca-pws.pl

W aplikacji proszę zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Dane kontaktowe
Nazwa firmy: Professional Work Service
Telefon: 177876147
Miasto: Rzeszów
Województwo: Podkarpackie

Edytuj ogłoszenie
Usuń ogłoszenie

Podobne ogloszenia:
Praca dodatkowa przez internet
MECHANIK PRZEMYSŁOWY
Zacznij zarabiać na kosmetykach!
Przedstawiciel Handlowy B2B (Warszawa, woj. mazowieckie)
KUCHARZ - Niemcy
POKOJOWY/POKOJÓWKA - Niemcy
praca