www.oferty-pracy.info - oferty pracy w twoim miecie.
Dzisiaj jest: Czwartek, 9.04.2020 :: Imieniny: Maria, Marceli, Dymitr

www.oferty-pracy.info

Strona główna Małopolskie Kraków Praca tymczasowa

Recepcjonista/-tka

Treść ogłoszenia

Apriso Poland jest europejskim centrum technologicznym międzynarodowej korporacji Apriso z siedzibą w Long Beach, Kalifornia http://www.apriso.com

W związku z dynamicznym rozwojem krakowskiego oddziału Apriso, poszukujemy do pracy kandydatów/-tki na stanowisko:

Recepcjonista/ -tka
Miejsce pracy: KRAKÓW

Obowiązki:
• Obsługa centrali telefonicznej m.in. przyjmowanie rozmów telefonicznych, przekazywanie informacji do właściwych jednostek,
• Obsługa klientów odwiedzających firmę,
• Organizacja i obsługa spotkań, konferencji i szkoleń,
• Odbieranie, sortowanie korespondencji i poczty elektronicznej,
• Obsługa administracyjna podróży służbowych,
• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie,
• Dbałość o odpowiednią ilość i zaopatrzenie biura w materiały biurowe,
• Wsparcie administracyjne pracowników,
• Prowadzenie kasy fiskalnej

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność obsługi komputera – pakiet Office
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
• Umiejętność priorytetyzacji zadań i pracy pod presją czasu
• Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność
• Punktualność, rzetelność
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Wysoka kultura osobista
• Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Informacje dodatkowe:
• Praca od poniedziałku do piątku na pełen etat 8:30-17:00
• Umowa zlecenie/staż

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim adres: job-emea@apriso.com
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Dane kontaktowe
Nazwa firmy: Apriso Sp. z o. o.
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie

Edytuj ogłoszenie
Usuń ogłoszenie

Podobne ogloszenia:
Elektryk budowlany
Nabór na stanowisko ds. kontaktów z mediami w Biurze Rzecznika Praso...
Konsultantka Oriflame
Zbrojarz - Norwegia
Praca na statku wycieczkowym
Przedstawiciel handlowy(chętnie studenci zaocz.)z samochodem
OPERATOR WTRYSKAREK- Żarowie