www.oferty-pracy.info - oferty pracy w twoim miecie.
Dzisiaj jest: Czwartek, 9.04.2020 :: Imieniny: Maria, Marceli, Dymitr

www.oferty-pracy.info

Strona główna Łódzkie Łódź Praca tymczasowa

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ

Treść ogłoszenia

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź - Chojny/Widzew

Zadania:
• Obsługa maszyn
• Kontrola jakości
• Pakowanie wyrobów
• Praca w systemie trzy-zmianowym

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na produkcji
• Zdolności manualne
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Motywacja i zaangażowanie
• Zainteresowanie procesem produkcji

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej Firmie
• Zatrudnienie na pełen etat

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: k.wolska@adecco.pl.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 364

Dane kontaktowe
Nazwa firmy: Adecco Poland Sp. z o.o.
Telefon: 42 637 65 67
Miasto: Łódź
Województwo: Łódzkie

Edytuj ogłoszenie
Usuń ogłoszenie

Podobne ogloszenia:
Kelner/Kelnerka - Norderney - Niemcy
praca
Kucharz
Cieśla szalunkowy i/lub konstrukcyjny
Dodatkowa - Lider sprzedaży!
praca
Terenowa Konsultantka Rekrutacyjna (Polska) (Head Hunter)