www.oferty-pracy.info - oferty pracy w twoim miecie.
Dzisiaj jest: Czwartek, 9.04.2020 :: Imieniny: Maria, Marceli, Dymitr

www.oferty-pracy.info

Strona główna Łódzkie Łódź Praca tymczasowa

Operator wózka widłowego/Pracownik magazynowy

Treść ogłoszenia

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź - Widzew

Zadania:

• rozładunek towaru,
• przyjęcie dostawy,
• rozwiezienie przyjętego towaru.

Oferujemy:

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w
międzynarodowej Firmie,
• zatrudnienie na pełen etat,
• pracę w przyjaznym zespole.

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego,
• uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: k.wolska@adecco.pl lub bezpośredni kontakt z biurem:

Adecco Poland Sp. z o.o.
ul. Nawrot 4, Łódź
tel. 42 637 65 67

Oferta pracy tymczasowej.
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364)

Dane kontaktowe
Nazwa firmy: Adecco Poland Sp. z o.o.
Telefon: 42 637 65 67
Miasto: Łódź
Województwo: Łódzkie

Edytuj ogłoszenie
Usuń ogłoszenie

Podobne ogloszenia:
Przedstawiciel handlowy(chętnie studenci zaocz.)z samochodem
praca
MAGAZYNIER Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM
Operator Żurawia / Dźwigu Wieżowego
Recepcjonista/Recepecjonistka - Niemcy
Operator CNC – Heidenhain
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY,studenci zaocz. z samochodem